Przedszkole Miejskie nr 15 w Kutnie

W obiektywie

Dzień Kobiet

08-03-2019
Dzień kobiet w grupie
8 marca – Dzień Kobiet – był dniem świątecznie obchodzonym w naszej grupie. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem (...)

Bal karnawałowy W tajemniczym kosmosie

05-02-2019
Dzieci w strojach karnawałowych
05 lutego 2019 roku bajkowe przedszkolaki uczestniczyły w Balu Karnawałowym pt. "W tajemniczym kosmosie". Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje, wsp&oacu (...)

Jasełka

13-12-2018
Dzieci przygotowują się do występu
W dniu 13 grudnia w grupie Biedronek odbyły się uroczyste Jasełka. Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, związany z tradycjami i obrzędami. Wiedzą o tym również przeds (...)

Wizyta Mikołaja

06-12-2018
Dzieci witają Św. Mikołaja w grupie
Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 06 grudnia odwiedził naszą grupę, gdzie przywitaliśmy Go piosenką. Święty Mikołaj wręczył upominki dla całej (...)

Biedronki ubierają choinkę

05-12-2018
Dzieci ubierają choinkę
Nareszcie! Wielkimi krokami zbliżają się najbardziej lubiane przez dzieci Święta Bożego Narodzenia więc przedszkolaki postanowiły jak najlepiej pomóc w ubraniu naszej grupow (...)

Pieczemy świąteczne pierniki

04-12-2018
Dzieci pieką świąteczne pierniki
Dnia 04 grudnia dzieci z naszej grupy piekły pyszne świąteczne pierniki.Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Przedszkolaki mieszały składn (...)

Zajęcia otwarte z rodzicami - "Zabawy z dynią"

23-10-2018
Taniec rodziców z dziećmi ze wstążką
Złota polska jesień dostarcza wielu inspiracji. W naszym przedszkolu niewątpliwą gwiazdą tegorocznej jesieni zostały "Dynie" przyniesiona przez jednego z rodziców. Dynia to (...)

Zajęcia integracyjne muzyczno - ruchowe

19-10-2018
Dzieci bawią się chustą animacyjną
Biedronki oraz Kaczuszki wspólnie bawiły się z okazji Tygodnia Integracji. Naszą wspólną przygodę rozpoczęliśmy od przywitania się, następnie były zabawy z chustą ani (...)

Nasze zabawy na przedszkolnym placu zabaw

11-10-2018
Dziewczynki zjeżdżają ze zjeżdżalni
Piękna pogoda to okazja do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci uwielbiają przebywać na przedszkolnym placu zabaw bawiąc się w berka, ganianego, wspinać się p (...)