Przedszkole Miejskie nr 15 w Kutnie

W obiektywie

Bal karnawałowy - W tajemniczym kosmosie

05-02-2019
Dziewczynki prezentują swoje karnawałowe stroje
05 lutego 2019 roku bajkowe przedszkolaki, jak co roku w naszym przedszkolu, we wspaniałych kreacjach uczestniczyły w Balu Karnawałowym "W tajemniczym kosmosie". Były pląsy, tańce (...)

Wycieczka do bistro

19-12-2018
Dzieci z uwagą słuchają wskazówek dotyczących sposobu przygotowywania pierników
Kaczuszki odwiedziły bistro ,,Ale Smacznie" w Kutnie. Przedszkolaki wycinały z ciasta pierniki oraz ozdabiały je kolorowymi posypkami. Następnie pierniki trafiły do piekarnika. Na (...)

Mali Konstruktorzy - zabawki z tektury

10-12-2018
Dzieci wypychają elementy składowe samochodu rajdowego
Zabawki z tektury to doskonały pretekst do rozmów o ekologii. Są ponadto całkowicie bezpieczne, a także bawią i rozwijają każde dziecko. Dzięki uprzejmości Mamy jednego z ch (...)

Mikołajki

06-12-2018
Grupa Kaczuszek w świątecznym nastroju
Nasze przedszkole odwiedził Św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty (...)

Ubieramy choinkę

05-12-2018
Chłopiec zawiesza ozdobę choinkową
Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuż przed wizytą Św. Mikołaj (...)

Andrzejki

30-11-2018
Zabawy andrzejkowe z wykorzystaniem kolorowych piłeczek
Nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Wśród atmosfery tańca i zabawy przez cały dzień gościł na twarzach dzieci uśmiech. Te (...)

Zajęcia z wykorzystaniem warzyw i nie tylko ...

24-10-2018
Dzieci robią Pana Ziemniaka
W dniach 24-28.09.2018 r. dzieci zdobywały różne informacje na temat warzyw. Wierszyki, opowiadania czy też piosenki, wszystko po to by utrwalać zdobytą wiedzę. Tydzień rozp (...)

Zabawy integracyjne

19-10-2018
Dzieci bawią się chustą animacyjną
Kaczuszki oraz Biedronki wspólnie bawiły się z okazji Tygodnia Integracji. Naszą wspólną przygodę rozpoczęliśmy od przywitania. Następnie były zabawy z chustą animacy (...)

Wizyta jednego z Rodziców w ramach akcji

15-10-2018
Mama jednej z dziewczynek czyta dzieciom bajkę pt.
W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom dnia 15.10.2018 r. naszą grupę odwiedziła Mama jednej z dziewczynek. Przeczytała nam bajkę pt. "Kot w butach", a następnie zaprosiła wszys (...)