Przedszkole Miejskie nr 15 w Kutnie

Spotkanie z pielęgniarką

26-02-2019
Spotkanie z pielęgniarką
Dnia 26 lutego 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z panią pielęgniarką Katarzyną. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca pielęgniarki oraz zdobyły inform (...)

W tajemniczym kosmosie - bal karnawałowy.

06-02-2019
miniaturka w-tajemniczym-kosmosie-bal-karnawalowy
05 i 06 lutego 2019 roku bajkowe przedszkolaki, jak co roku w naszym przedszkolu, we wspaniałych kreacjach uczestniczyły w Balu Karnawałowym "W tajemniczym kosmosie". Były pląsy, t (...)

Show z papugami

31-01-2019
Pan opowiada o życiu papug
W dniu 31.01.2019 r. nasze przedszkole odwiedzili specjalni goście – dwie przepiękne papugi „Kiki” i Lili”, które zaprezentowały się w całej okazałoś (...)

XII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kutnie.

16-12-2018
miniaturka xii-festiwal-koled-i-pastoralek-w-kutnie
16 grudnia 2018 r. podczas Wigilii Miejskiej zostały ogłoszone wyniki XII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kutnie.. Zespół wokalny z naszego przedszkola otrzymał wyróżni (...)

Spotkanie z żołnierzem